Miks Internet Explorer 6 piltide tellimiseks ei sobi?


Internet Explorer 6 on üle 7 aasta vana, mis tähendab Internetis 'sajandeid'! Sellel on probleeme turvalisusega, ei toeta mõningaid väga armastatud funktsioone (nagu näiteks vahelehtedega sirvimine) ja puudub toetus paljudele tänapäeva veebistandarditele ja tehnoloogiatele.

 

  • IE6'L on limiteeritud või vigane tugi tänapäeva veebistandarditele
  • IE6 on ebaturvaline - ja puudulike privaatsusfunktsioonidega IE6'L puuduvad väga armastatud funktsioonid - Pole vahelehti, RSS ühilduvust, jne
  • Siiski, IE6'te kasutab endiselt 20%-30% külastajatest tuntud veebilehtede andmeil (W3schools).

 

HALB KASUTAJATELE 

IE6 ei ole turvaline brauser. Uutel brauseritel on palju parem kaitse andmepüügirünnakutele ja teistes turvalisuse küsimustes. Inimesi, kes jätkavad IE6'E kasutamist, ähvardavad need ohud palju rohkem. Tänapäeva brauserid ja tehnoloogiad pakuvad suurepäraseid funktsioone, mis IE6'ga lihtsalt ei tööta. Funktsioone ja lehe osi kuvab IE6 valesti või üldse mitte.

 

HALB VEEBILEHE ARENDAJALE 

Põhjusel, et brauseril puudub tugi tänapäeva veebistandarditele (või rakendab neid halvasti), kulutavad veebiarendajad palju lisaaega veebilehtede parandamisele, et need töötaksid ka Internet Explorer 6'ga. Keskmiselt kulutatakse veebilehtede arendamisel 20% rohkem aega, et rahuldada Internet Explorer 6'e vajadused. Need parendused teevad veebilehe aeglasemaks ja raskemini hallatavaks.

 

HALB INTERNETI JAOKS

Asjaolu, et IE6'te ikka märkmisväärselt kasutatakse, hoiab veebiarendajad töös parenduste ja muude lahendustega, selle asemel, et luua häid ja funktsionaalseid veebilehti. See hoiab tagasi veebiarendajaid õppimast uusi ja kaasaegseid veebitehnoloogiaid (nagu näiteks CSS3 ja HTML5), mis lõpuks toob kasu kasutajatele. Väga vana ja vigase IE6 brauseri jätkuv kasutamine aeglustab Interneti arengut ja innovatsiooni.

 

Meil on heameel teatada, et e-foto.ee ei toeta Internet Explorer 6't ja suunab oma ressursi uute ja tänapäevaste lahenduste loomisele! Loobuge Internet Explorer 6'e kasutamisest, uuendage Internet Explorerit või laadige alla Firefox (toetab ID-kaardi makseid), Chrome või Opera.

 

Artikkel refereeritud aadressilt: http://www.browserupgrade.info/et/ie6/

OK
OK
Jah
Jah
Ei
Ei